PREZENT 3056 - Vonkajšie stojanové svietidlo SANGHAI 1xE27/60W, IP44, meď
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.3056 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, plast, hliník, meď |
| Farba: | čierna, čirá, meď |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 60, 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 248 mm |
| Výška: | 538 mm |
| Hĺbka: | 248 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 3048 - Vonkajšie nástenné svietidlo SANGHAI 1xE27/60W, IP44, meď
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 2-5 dní
62,95 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 39015 - Vonkajšie stojanové svietidlo PORTO 1xE27/60W, IP33, rustik
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
20,50 €
PREZENT 39029 - Vonkajšie stojanové svietidlo SPLIT 1xE27/40W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
45,35 €
PREZENT 39028 - Vonkajšie stojanové svietidlo SPLIT 1xE27/40W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
27,80 €
PREZENT 39031 - Vonkajšie stojanové svietidlo SPLIT 2xE27/60W, IP44, čierna
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
152,20 €


























































