TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6644 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 160,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | oranžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 440 mm |
| Výška: | 1500 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16027 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, ľan/hnedá
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6645 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žltá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6635 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
161,80 €
TK Lighting 5569 - Stojacia textilná lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
163,95 €
TK Lighting 5284 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
124,50 €
TK Lighting 6097 - Stojacia lampa Moby brown 1xE27, hnedá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
445,80 €
TK Lighting 16005 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, čierna/orech
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
143,90 €
TK Lighting 16013 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
122,60 €
TK Lighting 16032 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, hnedá/zlatá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
180,15 €
TK Lighting 5405 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, juta/čierna
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
120,45 €
TK Lighting 5286 - Stojacia lampa Tokyo 1xE27, Ø630, čierna/borovica
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
114,90 €
TK Lighting 6637 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø700, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
148,15 €



























































