TK Lighting 6640 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, oranžová
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-6640 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | oranžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 370 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 16027 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, ľan/hnedá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
43,25 €
TK Lighting 6645 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žltá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
104,00 €
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
43,25 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 2936 - Stolná textilná lampička Maja 1xE27, Ø200, čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
38,15 €
TK Lighting 5596 - Stolová lampička Eco 1xE27, Ø200, béžová/ľan/borovica
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
56,45 €
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
43,25 €
TK Lighting 5889 - Stolová textilná lampička Harmony nature 1xE27, Ø200, čierna/prírodná
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
44,75 €
TK Lighting 5988 - Stolová textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, hnedá/čierna
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
71,35 €
TK Lighting 5987 - Stolová textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/sivá
skladom u dodávateľa 132 ksdodanie 4-14 dní
71,35 €
TK Lighting 5291 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
54,55 €
TK Lighting 5463 - Stolová lampička Fiord 1xE27, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
111,00 €
TK Lighting 5404 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, juta/čierna
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 4-14 dní
43,90 €
TK Lighting 5293 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,30 €



























































