TK Lighting 5124 - Stolová lampička Nicol 1xE27, Ø200, béžová/čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5124 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, plast, kov |
| Farba: | čierna, imitace dřeva |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 200 mm |
| Výška: | 400 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 6539 - Nástenná lampička Nicol 1xE27, béžová/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
39,45 €
TK Lighting 5123 - Stojacia lampa Nicol 1xE27, Ø500, béžová/čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
128,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16043 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/hnedá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
37,30 €
TK Lighting 5986 - Stolná textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, hnedá/prírodná
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 16047 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, čierna/sklo/textil
skladom u dodávateľa 38 ksdodanie 4-14 dní
135,40 €
TK Lighting 16041 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/oranžová
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
35,20 €
TK Lighting 668 - Stolová lampička Vaio gray 1xE27, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,45 €
TK Lighting 16038 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/béžová
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 4-14 dní
37,30 €
TK Lighting 5293 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
50,30 €
TK Lighting 5552 - Stolná textilná lampička Juta 1xE27, Ø220, juta
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,30 €
TK Lighting 5788 - Stolová lampička Oslo 1xE27, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 5086 - Lampička PALLA SMALL GRAY 1xE27, Ø200, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
41,55 €



























































