TK Lighting 5591 - Stolová lampička Santana 1xE27, Ø390, béžová/zlatá/sklo/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5591 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
ručne vyrobené v Európe
| Materiál: | kov, plast, textil, sklo |
| Farba: | zlatá, béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Šírka: | 390 mm |
| Výška: | 600 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16041 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/oranžová
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
35,20 €
TK Lighting 6641 - Stolná textilná lampička Nicola, 1xE27, Ø200, žltá
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
43,30 €
TK Lighting 5291 - Stolná textilná lampička Tokyo 1xE27, Ø300, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
54,60 €
TK Lighting 16040 - Stolová lampička Miki 1xG9, Ø120, biela/žltá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
35,10 €
TK Lighting 5788 - Stolová lampička Oslo 1xE27, hnedá/orech
skladom u dodávateľa 66 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 5989 - Stolná textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/zelená
skladom u dodávateľa 33 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €
TK Lighting 5346 - Stolová lampička Oslo 1xE27, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
63,55 €
TK Lighting 5987 - Stolová textilná lampička Melody 1xE27, Ø300, grafit/sivá
skladom u dodávateľa 135 ksdodanie 4-14 dní
71,45 €
TK Lighting 5893 - Stolná textilná lampička Calisto 1xE27, Ø200, biela/čierna
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
43,95 €
TK Lighting 668 - Stolová lampička Vaio gray 1xE27, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,45 €

























































