Globo 21626C - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, chróm/čierna
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-21626C |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | textil, keramika |
| Farba: | chróm-lesklý, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x40 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 185 mm |
| Výška: | 330, 335 mm |
Příbuzné produkty
Globo 21626 - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,85 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 56140-4T - Stolová lampička Riha 4xG9, matný nikel/opál
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 3-6 prac. dní
86,40 €
Globo 15663T - Stolová lampička Pablo 1xE27, drevo/matná čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,75 €
Globo 54308T - Stolová lampička Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
21,45 €
Globo 21627W - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø250, zlatá/biela
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 3-6 prac. dní
26,20 €
Globo 21003BB - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, matná čierna/mosadz/dymové sklo
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,45 €
Globo 21000TB - Stolová lampička Annika black 1xE27, Ø90, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
23,05 €
Globo 15188T3 - Stolová lampička Amy I 1xE27, Ø320, matný nikel/strieborná
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
55,35 €
Globo 15053T - Stolová lampička Lenius 1xE27, čierna/antická mosadz
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 3-6 prac. dní
49,30 €
Globo 21003B - Stolová lampička Marka 1xE14, Ø150, matná čierna/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,75 €
Globo 21626 - Stolová lampička Valentino 1xE14, Ø185, zlatá/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
19,85 €

























































