Rendl R13996 - Stropné a nástenné svietidlo Solaris 1xE14, dymové sklo/čierna
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13996 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 43 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo |
| Farba: | čierna, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 7 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 150 mm |
| Šírka: | 100 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13994 - Stropné a nástenné svietidlo Solaris 1xE14, číre sklo/čierna
skladom u dodávateľa 107 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R13995 - Stropné a nástenné svietidlo Solaris 1xE14, mliečne sklo/čierna
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13999 - Nástenné svietidlo Callum 1xE27, biela/Eco PLA
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
109,10 €
Rendl R13995 - Stropné a nástenné svietidlo Solaris 1xE14, mliečne sklo/čierna
skladom u dodávateľa 98 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R13997 - Nástenné svietidlo Callum 1xE27, biela/Eco PLA
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
118,35 €
Rendl R13998 - Nástenné svietidlo Callum 1xE27, biela/Eco PLA
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 6-14 dní
109,10 €
Rendl R12825 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Atlanta 6W, 3000K, 780lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
68,40 €
Rendl R12691 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 10W, 3000K, 660lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 125 ksdodanie 6-14 dní
72,10 €
Rendl R12012 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Choix 2x3W, 3000K, 318lm, IP54, antracit
skladom u dodávateľa 85 ksdodanie 6-14 dní
53,60 €
Rendl R14001 - Nástenné svietidlo Glans 1xG9, biela/Eco PLA
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
94,30 €
Rendl R14000 - Nástenné svietidlo Glans 1xG9, biela/Eco PLA
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 6-14 dní
94,30 €
Rendl R12551 - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Athi 9,6 W, 3000K, 550lm, IP54, biela
skladom u dodávateľa 54 ksdodanie 6-14 dní
101,70 €




























































