Globo 56134-3 - Stropné bodové LED svietidlo Alaska 12W, 3000K, 3x240lm, Ø250, chróm
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-56134-3 |
Dostupnosť:
skladom posledný kus
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | krištáľ, sklo, kov |
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3x4 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Svetelný tok: | 3x240 lm |
| Priemer: | 250 mm |
| Výška: | 170 mm |
Mohlo by vás zaujímať
Globo 54310-1 - Nástenné bodové svietidlo Hollsy 1xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
14,40 €
Globo 54050-2 - Stropné bodové svietidlo Jowita 2xE27, keramika, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
51,20 €
Globo 54308-4 - Stropné bodové svietidlo Hubertus 4xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
39,05 €
Globo 57911-2G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 2xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
20,50 €
Globo 57911-1B - Nástenné bodové svietidlo Robby black 1xGU10, matná čierna/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
9,60 €
Globo 54310-2 - Stropné bodové svietidlo Hollsy 2xE14, čierna/zlatá/dymová/číra
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
24,50 €
Globo 54308-1 - Nástenné bodové svietidlo Hubertus 1xE14, matná čierna/dymová
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
10,25 €
Globo 54307-4W - Stropné bodové svietidlo Claude 4xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 54307-3W - Stropné bodové svietidlo Claude 3xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
40,95 €
Globo 57911-1W - Nástenné bodové svietidlo Robby white 1xGU10, biela/chróm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
9,60 €

























































