TK Lighting 3239 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3239 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 110 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 110 mm |
| Výška: | 125 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3234 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 3237 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, biela
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €
TK Lighting 3236 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 10024 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x170, čierna
skladom u dodávateľa 1182 ksdodanie 4-14 dní
10,65 €
TK Lighting 5373 - Bodové svietidlo TOP 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1513 ksdodanie 4-14 dní
17,05 €
TK Lighting 10023 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, biela
skladom u dodávateľa 1261 ksdodanie 4-14 dní
7,90 €
TK Lighting 10932 - Stropné svietidlo LIGNO 1xGU10, IP44, Ø65, biela/číra
skladom u dodávateľa 1185 ksdodanie 4-14 dní
18,95 €
TK Lighting 5736 - Stropné svietidlo TOP 1xGU10, Ø50, mosadzná/čierna
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
15,35 €
TK Lighting 11441 - Stropné drevené jednobodové svietidlo EVE CORTE 1xGX53, buk
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
37,10 €
TK Lighting 4351 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, čierna
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
9,60 €
TK Lighting 3234 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, biela
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 3236 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 3237 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, biela
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 4-14 dní
29,65 €


























































