TK Lighting 10128 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, zlatá
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10128 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 110 mm |
| Výška: | 90 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16146 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 1xGU10, Ø150, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 1141 ksdodanie 4-14 dní
14,25 €
TK Lighting 5349 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 560 ksdodanie 4-14 dní
19,60 €
TK Lighting 5393 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 4-14 dní
25,35 €
TK Lighting 6911 - Bodové svietidlo Jet 1xGU10, biela
skladom u dodávateľa 1212 ksdodanie 4-14 dní
8,30 €
TK Lighting 11028 - Stropné svietidlo TUNE BROWN M 1xGU10, Ø55, hnedá
skladom u dodávateľa 393 ksdodanie 4-14 dní
12,55 €
TK Lighting 10718 - Stropné svietidlo AMIS BLACK 1xGU10, Ø55, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 940 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 10121 - Stropné drevené jednobodové svietidlo Eve 1xGU10, buk
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
29,60 €
TK Lighting 4351 - Stropné bodové svietidlo Jet 1xGX53, Ø85, čierna
skladom u dodávateľa 77 ksdodanie 4-14 dní
9,60 €
TK Lighting 10022 - Stropné bodové svietidlo Tune 1xGU10, Ø55x100, čierna
skladom u dodávateľa 944 ksdodanie 4-14 dní
7,90 €
TK Lighting 3239 - Stropné bodové svietidlo Orion 1xGU10, Ø110, čierna
skladom u dodávateľa 105 ksdodanie 4-14 dní
29,60 €


























































