PREZENT 75452 - Stropné bodové svietidlo PADRE 3xE14, chróm/biela
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.75452 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, drevo, kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý, hnedá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 3x40, 40 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 480 mm |
| Šírka: | 480 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 150 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75451 - Stropné bodové svietidlo PADRE 2xE14, chróm/drevo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
PREZENT 75453 - Stropné bodové svietidlo PADRE 4xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
70,25 €
PREZENT 75450 - Bodové svietidlo PADRE 1xE14, chróm/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
19,50 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 75475 - Bodové svietidlo Andora 3xE14, Ø340, biela/čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
45,85 €
PREZENT 27505 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 3xE14, biela/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
43,90 €
PREZENT 467 - Stropné bodové svietidlo ZEUS 3xE14/R50, Ø300, matný nikel/čerešňa/chróm
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
32,20 €
Prezent 75471 - Bodové svietidlo Daytona 2xE14, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
30,75 €
PREZENT 75552 - Stropné bodové svietidlo ORFEUS 3xE14, sivá/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
60,50 €
PREZENT 75451 - Stropné bodové svietidlo PADRE 2xE14, chróm/drevo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
38,05 €
PREZENT 75557 - Stropné bodové svietidlo PONY 3xE14, čierna/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
58,55 €
PREZENT 75551 - Stropné bodové svietidlo ORFEUS 2xE14, sivá/biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
41,00 €
PREZENT 61450 - Stropné svietidlo ASTER 3xE27/60W, mosadz/biela
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
54,65 €
Prezent 75472 - Bodové svietidlo Daytona 3xE14, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 2-5 dní
43,90 €

























































