PREZENT 75558 - Stropné bodové svietidlo PONY 5xE14, čierna/svetlé drevo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.75558 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 25 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
ihneď na odoslanie Dalších 25 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | kov, drevo |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 25, 5x25 W |
| Počet žiaroviek: | 5 |
| Šírka: | 550 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Hĺbka: | 300 mm |
Příbuzné produkty
PREZENT 75556 - Stropné bodové svietidlo PONY 2xE14, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
PREZENT 75555 - Bodové svietidlo PONY 1xE14, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
PREZENT 75557 - Stropné bodové svietidlo PONY 3xE14, čierna/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
58,55 €
Mohlo by vás zaujímať
PREZENT 65003 - Stropné bodové svietidlo AIDA 4xE14, saténový nikel/biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
56,10 €
PREZENT 27503 - Bodové svietidlo TAMETA 1xE14 biela/svetlé drevo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
15,60 €
Prezent 75470 - Bodové svietidlo Daytona 1xE14, čierna/zlatá
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
15,10 €
PREZENT 75464 - Bodové svietidlo BASKET 3xE27, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
54,65 €
PREZENT 27505 - Stropné bodové svietidlo TAMETA 3xE14, biela/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
43,90 €
PREZENT 65001 - Stropné bodové svietidlo AIDA 2xE14, saténový nikel/biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
29,25 €
Prezent 75467 - Bodové svietidlo Antares 1xE14, čierna/červená meď
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
16,10 €
Prezent 75469 - Bodové svietidlo Antares 3xE14, čierna/červená meď
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
44,90 €
PREZENT 65000 - Bodové svietidlo AIDA 1xE14, saténový nikel/biela
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
15,60 €
PREZENT 75567 - Stropné bodové svietidlo TONG 3xE14 saténový nikel/svetlé drevo
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
61,45 €


























































