Rendl R12745 - Stropné bodové svietidlo Tuba 1xGU10, Ø70, matná biela/zlatá
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12745 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 80 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Farba: | matná biela, zlatá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | GU10 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x35 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 70 mm |
| Výška: | 125 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12669 - Stropné bodové svietidlo Vade 1xGU10, Ø76, biela/čierna
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13624 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Senza 6W, 3000K, 580lm, IP65, biela/číre sklo
skladom u dodávateľa 62 ksdodanie 6-14 dní
72,20 €
Rendl R13867 - Stropné bodové svietidlo Dario 1xGU10, Ø70, biela/česaná mosadz
skladom u dodávateľa 276 ksdodanie 6-14 dní
53,65 €
Rendl R13471 - Stropné bodové svietidlo Canto 1xGU10, Ø75, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
26,20 €
Rendl R12354 - Stropné svietidlo Gina S 1xGU10, Ø70, sadra
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R13779 - Stropné bodové svietidlo Optimus 1xGU10, <10-50°, Ø55, biela
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R11957 - Stropné svietidlo Jack SQ 1xGU10, 110x110, sadra
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
64,75 €
Rendl R12840 - Stropné bodové LED svietidlo Condu 20W, 3000K, 1600lm, 24 °, Ø100, čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 6-14 dní
98,10 €
Rendl R12517 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø84, čierna
skladom u dodávateľa 249 ksdodanie 6-14 dní
49,95 €
Rendl R12516 - Stropné bodové svietidlo Moma 1xGU10, Ø64, čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
30,90 €
Rendl R12499 - Stropné bodové LED svietidlo Bogard 2x5W, 3000K, 700lm, 40°, matná čierna
skladom u dodávateľa 93 ksdodanie 6-14 dní
88,85 €


























































