Globo 15555-3D - Stropné drevené svietidlo Lila 3xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
| Výrobca: Globo | |
| Kód: GL-15555-3D |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Globo |
| Adresa výrobce: | Gewerbestraße 3, 9184 Sankt Peter, Österreich |
| E-mail: | office@globo-lighting.com |
| Materiál: | drevo, sklo, kov |
| Farba: | matná čierna, hnedá, dymová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x60 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 520 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 286 mm |
Příbuzné produkty
Globo 15555-4H - Drevený luster Lila 4xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
122,25 €
Globo 15555-6H - Drevený luster Lila 6xE27, Ø590, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 3-6 prac. dní
205,10 €
Globo 15555W - Nástenné svietidlo Lila 1xE27, matná čierna/dymová/tmavo hnedá
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
34,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Globo 416080WD2 - Stropné LED svietidlo Doro 24W, 3000K, 1500lm, 450x450, grafit/opál/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 3-6 prac. dní
57,90 €
Globo 57911-4G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 4xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
39,35 €
Globo 57911-3G - Stropné bodové svietidlo Robby wood 3xGU10, čierna/grafit/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
29,45 €
Globo 54307-4W - Stropné bodové svietidlo Claude 4xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
52,80 €
Globo 41745-24 - Stropné drevené LED svietidlo Rainer 24W, 800lm, 3000-6000K, Ø400, prírodné
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 3-6 prac. dní
80,30 €
Globo 416080WD1R - Stropné LED svietidlo Doro 12W, 3000K, 950lm, Ø300, grafit/opál/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 3-6 prac. dní
47,35 €
Globo 41764-24 - Stropné LED svietidlo Bruno 24W, 3000/4500/6000K, 1000lm, Ø435, čierna/hnedá/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
61,75 €
Globo 41764-12 - Stropné LED svietidlo Bruno 12W, 3000/4500/6000K, 530lm, Ø305, čierna/hnedá/opál
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
40,95 €
Globo 416080WD1 - Stropné LED svietidlo Doro 12W, 3000K, 800lm, 300x300, grafit/opál/imitácia dreva
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 3-6 prac. dní
35,85 €
Globo 54307-2W - Bodové svietidlo Claude 2xE14, matná čierna/drevo/dymové sklo
skladom u dodávateľa 30 ksdodanie 3-6 prac. dní
27,85 €






























































