LUXERA 69046 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon I. 8xG9, 640x240, chróm/číra
| Výrobca: LUXERA | |
| Kód: LL.69046 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Výrobca: | LUXERA |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Určené pre napájacie napätie 230V | |
| žž - Žiarovka halogénová G-9 | |
| Minimálna vzdialenosť od osvetlovaného objektu 0,5m | |
| IP 20 - Stupeň IP ochrany svietidiel | |
| Určené pre montáž na strop | |
| Určené pre interiérové použtie | |
| Prvá trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | |
| Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy | |
| Znak zhodnosti s direktívami EU | |
| Maximálny príkon 33W |
| Materiál: | kov, krištáľ |
| Farba: | chróm-lesklý, čirá |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 8x33 W |
| Počet žiaroviek: | 8 |
| Dĺžka: | 640 mm |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 250 mm |
Příbuzné produkty
LUXERA 69047 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon I. 10xG9, 810x240, chróm/číra
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
243,90 €
LUXERA 69048 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon I. 12xG9, 1050x240, chróm/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
321,95 €
Mohlo by vás zaujímať
LUXERA 32319 - Stropné krištáľové svietidlo RHODIA 8xG9, chróm/číra
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
165,85 €
LUXERA 69048 - Stropné krištáľové svietidlo Elipthon I. 12xG9, 1050x240, chróm/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
321,95 €
LUXERA 62411 - Krištáľový luster NORR 4xGU10, chróm/strieborná/číra
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
161,00 €
LUXERA 62439 - Krištáľové stropné svietidlo GRANADA 6xE14, Ø530, zlatá/číra
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 2-5 dní
360,95 €
LUXERA 62430 - Krištáľové svietidlo RUSSET 5xGU10, chróm/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
360,95 €
LUXERA 62410 - Krištáľový luster COIL 4xGU10/50W, chróm/strieborná/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
121,95 €
LUXERA 62408 - Stropné krištáľové LED svietidlo ARAMEA 11xGU10 + LED 33W, 3000K, 2700lm, Ø800, oceľ/číra
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
561,00 €
LUXERA 62423 - Stropné LED svietidlo GIRO 48W, 3000K, 3600lm, Ø600, chróm/krištáľ
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
307,30 €
LUXERA 62437 - Stropné krištáľové LED svietidlo ALLURIA 48W,4000K, 3840lm D600, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
390,25 €
LUXERA 62406 - Stropné LED svietidlo GIRO 20W, 3000K, 1600lm, Ø300, chróm/krištáľ
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
131,70 €



























































