Rendl R12202 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R12202 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, opál |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 21 W |
| Svetelný tok: | 948 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Priemer: | 345 mm |
| Výška: | 85 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R12196 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R12197 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R12201 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13685 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 154 ksdodanie 6-14 dní
214,70 €
Rendl R14230 - vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, svetlosivá
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 6-14 dní
35,15 €
Rendl R13542 - Stropné kúpeľňové svietidlo Lola 1xGU10, Ø65, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 81 ksdodanie 6-14 dní
36,25 €
Rendl R13693 - Stropné kúpeľové svietidlo Bolly 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R12196 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
251,70 €
Rendl R13698 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
192,45 €
Rendl R12197 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13684 - Stropné kúpeľňové svietidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R13642 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sassari 24W, 3000K, 1900lm, IP65, Ø280, biela
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 6-14 dní
98,10 €


























































