Rendl R13682 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13682 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 112 ksdodanie 6-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | opál, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 170 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13684 - Stropné kúpeľňové svietidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R13685 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 154 ksdodanie 6-14 dní
214,70 €
Rendl R13683 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R12197 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13678 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
266,50 €
Rendl R14229 - Vonkajšie stropné svietidlo SKY 1xGX53, 230V, IP65, Ø90, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
35,15 €
Rendl R13698 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Merano 24W, 3000K, 1700lm, 350x350, IP44, chróm
skladom u dodávateľa 45 ksdodanie 6-14 dní
192,45 €
Rendl R12201 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R12196 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R13754 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø350, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 96 ksdodanie 6-14 dní
214,70 €
Rendl R13683 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
170,25 €
Rendl R13679 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/čierna
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 6-14 dní
251,70 €
Rendl R13687 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø260, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 52 ksdodanie 6-14 dní
118,45 €


























































