Rendl R13683 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø270, opálové sklo/chróm
| Výrobca: Rendl | |
| Kód: Ren-R13683 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 173 ksdodanie 6-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | opál, chróm-lesklý |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x20 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 270 mm |
| Hĺbka: | 170 mm |
Příbuzné produkty
Rendl R13684 - Stropné kúpeľňové svietidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R13685 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Venice 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø300, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 154 ksdodanie 6-14 dní
214,70 €
Rendl R13682 - Stropné kúpeľové svietidlo Arana 1xE27, IP44, Ø170, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 112 ksdodanie 6-14 dní
98,10 €
Mohlo by vás zaujímať
Rendl R13608 - Stropné kúpeľňové svietidlo Kim 1xGU10, IP65, biela
skladom u dodávateľa 150 ksdodanie 6-14 dní
47,40 €
Rendl R13684 - Stropné kúpeľňové svietidlo Venice 1xE27, IP44, Ø230, číra/opál/chróm
skladom u dodávateľa 42 ksdodanie 6-14 dní
177,65 €
Rendl R13606 - Stropné kúpeľňové svietidlo Eileen 1xGU10, Ø85, IP65, biela
skladom u dodávateľa 61 ksdodanie 6-14 dní
46,25 €
Rendl R12197 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 21W, 3000K, 948lm, IP44, Ø345, opálové sklo/matný nikel
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 6-14 dní
183,20 €
Rendl R13688 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Sara 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø360, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
207,30 €
Rendl R13742 - Kúpeľňové stropné LED svietidlo Cira 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø235, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 6-14 dní
127,70 €
Rendl R13678 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 24W, 3000K, 1700lm, IP44, Ø375, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 6-14 dní
266,50 €
Rendl R12201 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Awe 14W, 3000K, 580lm, IP44, Ø230, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 6-14 dní
109,20 €
Rendl R14125 - Stropné a nástenné LED svietidlo LARISA OUT 22 20W, 3000K/4000K/5700K, 1580lm, IP65, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 32 ksdodanie 6-14 dní
124,00 €
Rendl R13676 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Grande 12W, 3000K, 900lm, IP44, Ø250, opálové sklo/chróm
skladom u dodávateľa 87 ksdodanie 6-14 dní
146,20 €


























































