Rabalux 2187 - Stropné LED svietidlo Aniela 20W, 4000K, 1600lm, chróm
| Výrobca: Rabalux | |
| Kód: Rab-2187 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | Rabalux |
| Adresa výrobce: | 9027 Győr, Körtefa utca 5, Hungary |
| E-mail: | info@rabalux.com |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm-lesklý |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 20 W |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
Rabalux 3437 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Lucas 12W, 4000K, 780lm, IP44, Ø260, biela
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 3-10 dní
10,55 €
Rabalux 3750 - Stropné LED svietidlo Valter 36W, 3000K, 2250lm, Ø515, hnedá/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
59,05 €
Rabalux 3438 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Lucas 18W, 4000K, 1170lm, IP44, Ø330, biela
skladom u dodávateľa 120 ksdodanie 3-10 dní
14,75 €
Rabalux 77035 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, čierna/biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
24,00 €
Rabalux 77036 - Vonkajšie stropné LED svietidlo Indre 28W, 3000/4000/6500K, 2600lm, IP54, Ø300, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
20,00 €
Rabalux 3439 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Lucas 24W, 4000K, 1560lm, IP44, Ø380, biela
skladom u dodávateľa 60 ksdodanie 3-10 dní
16,95 €
Rabalux 3436 - Stropné LED svietidlo Lucas 24W, 4000K, 1560lm, Ø380, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
14,75 €
Rabalux 3428 - Stropné LED svietidlo Pavel 22W, 4000K, 2200lm, Ø420, biela + krokové stmievanie
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €
Rabalux 7774 - vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1300lm, IP44, Ø280, čierna/biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €
Rabalux 7775 - Vonkajšie stropné chytré LED svietidlo Inverness 15W, 2700-6500K, 1190lm, IP44, 250x250, čierna / biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 3-10 dní
44,60 €




























































