Stropné LED svietidlo MAQ 18W, 3000/4000/6500K, 1850lm, Ø230, biela
| Výrobca: Mi by Milagro | |
| Kód: Mil-382147 |
ihneď na odoslanie Dalších 100 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-14 dní
Stropné LED svietidlo MAQ 18W, 3000/4000/6500K, 1850lm, Ø230, biela
Elegantné a kompaktné stropné LED svietidlo MAQ s priemerom 230 mm je ideálnou voľbou pre menšie priestory, kde je potrebné kvalitné, úsporné a prispôsobiteľné osvetlenie. S výkonom 18 W a svetelným tokom 1850 lúmenov poskytuje dostatok svetla pre chodby, šatne, WC, kuchynské kúty či menšie obývacie zóny.
Svietidlo ponúka možnosť nastavenia teploty svetla v troch režimoch – teplá biela (3000K) pre útulnú atmosféru, neutrálna biela (4000K) na každodenné používanie a studená biela (6500K) pre maximálny jas a sústredenie. Moderná LED technológia zabezpečuje nízku spotrebu energie, dlhú životnosť a okamžitý štart bez blikania.
Minimalistický dizajn v bielej farbe umožňuje jednoduché zladenie s akýmkoľvek interiérom – od moderného, cez škandinávsky až po klasický. Difúzor svietidla zabezpečuje rovnomerné rozptýlenie svetla a eliminuje oslnenie, takže je osvetlenie príjemné pre oči.
Hlavné výhody:
- Úsporné LED osvetlenie s vysokou svetelnou účinnosťou 1850 lm
- Možnosť voľby teploty chromatickosti (3000K / 4000K / 6500K)
- Minimalistický dizajn vhodný do každého interiéru
- Rovnomerné svetlo bez blikania a oslnenia
- Dlhá životnosť a minimálne nároky na údržbu
Technické parametre:
- Výkon: 18 W
- Napätie: 230 V
- Svetelný tok: 1850 lm
- Teplota chromatickosti: 3000/4000/6500 K (nastaviteľná)
- Priemer: 230 mm
- Farba: Biela
- Materiál: Plast
- Montáž: Stropná
- Určenie: Obytné aj komerčné priestory
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | teplá biela, studená biela, neutrálna biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP40 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 18 W |
| Svetelný tok: | 1850 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 15000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 230 mm |
| Výška: | 25 mm |
Stropné LED svietidlo MAQ 18W, 3000/4000/6500K, 1850lm, Ø230, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 24W, 3000/4000/6500K, 2500lm, Ø300, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 32W, 3000/4000/6500K, 3400lm, Ø400, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 40W, 3000/4000/6500K, 4300lm, Ø500, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 50W, 3000/4000/6500K, 5400lm, Ø600, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 24W, 3000/4000/6500K, 2500lm, Ø300, biela
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 32W, 3000/4000/6500K, 3400lm, Ø400, biela
Skladom 10 ksihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 40W, 3000/4000/6500K, 4300lm, Ø500, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 50W, 3000/4000/6500K, 5400lm, Ø600, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo Evora White Square 18W, 3000/4000/6000K, 1260lm, 220x220, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Stropné LED svietidlo Evora White Round 24W, 3000/4000/6000K, 1680lm, Ø300, biela
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Stropné LED svietidlo RINGO 36W, 3000-6000K, 3250lm, RGB, Ø390, čierna/biela + diaľkové ovládanie
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Stropné LED svietidlo Evora Black Round 6W, 3000/4000/6000K, 420lm, Ø140, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Stropné LED svietidlo Evora Black Round 24W, 3000/4000/6000K, 1680lm, Ø300, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní
Stropné LED svietidlo MAQ 40W, 3000/4000/6500K, 4300lm, Ø500, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 32W, 3000/4000/6500K, 3400lm, Ø400, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 50W, 3000/4000/6500K, 5400lm, Ø600, čierna
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo MAQ 24W, 3000/4000/6500K, 2500lm, Ø300, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Stropné LED svietidlo Nemo Black 36W, 4000K, 3600lm, 500x500, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 3-14 dní


























































