TOP LIGHT Metal H 40B - Stropné LED svietidlo Metal H 40B 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, biela
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Metal H 40B |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | akryl, kov |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Svetelný tok: | 3600 lm |
| Šírka: | 400x400 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Metal H 40C - Stropné LED svietidlo Metal H 40C 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Norman 40C RC - Stropné LED svietidlo Norman 40C 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø390, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
36,70 €
TOP LIGHT Metal 60C RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
80,75 €
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropné LED svietidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
88,85 €
TOP LIGHT Satellite 50C RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, čierna/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
80,75 €
TOP LIGHT Silver HL 6000K - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver 24W, 6000K, 2160lm, IP44, 380x380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Silver KL 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KL 24W, 6000K, 2160lm, IP44, Ø380, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Apolo 60C RC - Stropné LED svietidlo Apolo 60C 45W, 3000-6500K, 4500lm, Ø610, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
115,45 €
TOP LIGHT Silver KS CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, Ø290, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
22,00 €
TOP LIGHT Onyx KM CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Satellite 50B RC - Stropné LED svietidlo Satellite 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø530, biela/hnedá/imitácia dreva + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
80,75 €



























































