TOP LIGHT Silver KL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, Ø390, chróm
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Silver KL CCT |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Stropné svietidlo TOP LIGHT Silver KL CCT vhodné na WC, chodby, ale aj kúpeľne vďaka krytiu IP44. Možnosť nastavenia teploty chromatičnosti prepínačom na svietidle 3000K (teplá biela), 4000K (neutrálna biela) alebo 6500K (studená biela). Svietidlo je vyrobené z plastu v lesklom chróme a bielej.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Priemer: | 390 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Silver KM CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver KS CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, Ø290, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Halo 60 RC - Stropné LED svietidlo HALO 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Vendo 40 RC - Stropné LED svietidlo Vendo 40 RC 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø385, biela/trblietavý efekt/dekor dreva + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj K 20 - Stropné LED svietidlo Dunaj 12W, 4000K, 1080lm, Ø250, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dekor 50C RC - Stropné LED svietidlo Dekor 50C 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Ocean K CCT - Stropné svietidlo Ocean K CCT 50W, 3000/4000/6500K, 5000lm, Ø560, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ocean H RC - Stropné LED svietidlo Ocean H 60W, 3000-6500K, 6000lm, 540x540, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dunaj H 40 - Stropné LED svietidlo Dunaj 24W, 4000K, 2160lm, 380x380, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver KM 6000 - Stropné LED svietidlo Silver KM 18W, 6000K, 1620lm, IP44, Ø330, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Onyx KM RC - Stropné LED svietidlo Onyx KM 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní



























































