TOP LIGHT Silver KS CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, Ø290, chróm
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Silver KS CCT |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Stropné svietidlo Top light Silver KS CCT vhodné na WC, chodby, ale aj kúpeľne vďaka krytiu IP44. Možnosť nastavenia teploty chromatičnosti prepínačom na svietidle 3000K (teplá biela), 4000K (neutrálna biela) alebo 6500K (studená biela). Svietidlo je vyrobené z plastu v lesklom chróme a bielej.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | chróm-lesklý, biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, neutrálna biela, studená biela, teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4000/6500 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 1000 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Priemer: | 290 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Silver KL CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 24W, 3000/4000/6500K, IP44, 2400lm, Ø390, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Silver KM CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal H 60C RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60C 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Petal 50C RC - Stropné kúpeľňové LED svietidlo PETAL 48W, 3000-6500K, 4800lm, Ø480, IP44, čierna/biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
TOP LIGHT Metal 60C RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dekor 40B RC - Stropné LED svietidlo Dekor 40B 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dunaj K40 CCT - Stropné LED svietidlo Dunaj 32W, 3000/4000/6500K, 3520lm, IP44, Ø380, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Metal H 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60B 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj H 50 - Stropné LED svietidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, 440x440, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ocean KS RC - Stropné LED svietidlo Ocean KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø365, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie



























































