TK Lighting 4404 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/béžová/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4404 |
Dostupnosť:
Skladom posledný kus
ihneď na odoslanie Dalších 30 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
ihneď na odoslanie Dalších 30 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | biela, zlatá, béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 450 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3379 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 4399 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/béžová/textil
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 3433 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 3432 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6248 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, ľan/čierna
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
97,85 €
TK Lighting 3998 - Stropné textilné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,90 €
TK Lighting 5636 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø450, biela/ľan
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 4-14 dní
86,35 €
TK Lighting 1087 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, sivá/textil
skladom u dodávateľa 141 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 1581 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø600, biela/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 2443 - Stropné svietidlo Rondo white 6xE27, Ø780, biela/textil
skladom u dodávateľa 171 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €
TK Lighting 4246 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
78,65 €
TK Lighting 10154 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, žltá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 2725 - Stropné svietidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, sivá/textil
skladom u dodávateľa 143 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €
TK Lighting 4242 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/čierna
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
90,60 €


























































