TK Lighting 3432 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/čierna/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-3432 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | biela, zlatá, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 3379 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 4404 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/béžová/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
80,80 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 4399 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/béžová/textil
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 3433 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5638 - Stropné textilné svietidlo Rondo 6xE27, Ø780, biela/ľan
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
146,90 €
TK Lighting 3441 - Stropné textilné svietidlo Mona 3xE27, 540x420mm, biela
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
97,05 €
TK Lighting 6248 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, ľan/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
97,90 €
TK Lighting 6196 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, prírodné
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
133,05 €
TK Lighting 10153 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, oranžová
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 4242 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/čierna
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
90,65 €
TK Lighting 4180 - Stropné svietidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø450, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 9 ksdodanie 4-14 dní
82,95 €
TK Lighting 4409 - Stropné svietidlo Rondo black 6xE27, Ø780, čierna/textil
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
132,00 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 4240 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
69,30 €

























































