TK Lighting 10071 - Stropné svietidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentná
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10071 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | zlatá, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x8 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Dĺžka: | 1070 mm |
| Výška: | 550 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10070 - Stropné svietidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
150,75 €
TK Lighting 10069 - Stropné svietidlo Fairy gold 3xG9, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
95,30 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5636 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø450, biela/ľan
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
86,35 €
TK Lighting 3433 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 16149 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 4xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 502 ksdodanie 4-14 dní
72,50 €
TK Lighting 5798 - Stropné textilné svietidlo Juta 2xE27, Ø450, juta
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
74,45 €
TK Lighting 6247 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, ľan/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
87,00 €
TK Lighting 4800 - Stropné svietidlo Nicol 4xE27, Ø500, béžová/čierna
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
91,50 €
TK Lighting 862 - Stropné kúpeľňové svietidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, čierna
skladom u dodávateľa 2012 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 4245 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
90,65 €
TK Lighting 4404 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/béžová/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
80,80 €
TK Lighting 16148 - Bodové svietidlo TUNE BROWN 3xGU10, čierna/hnedá
skladom u dodávateľa 918 ksdodanie 4-14 dní
55,25 €


























































