TK Lighting 10069 - Stropné svietidlo Fairy gold 3xG9, zlatá/transparentná
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10069 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | zlatá, transparentné |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 3x8 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Dĺžka: | 700 mm |
| Výška: | 350 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 10071 - Stropné svietidlo Fairy gold 6xG9, zlatá/transparentná
skladom u dodávateľa 28 ksdodanie 4-14 dní
230,05 €
TK Lighting 10070 - Stropné svietidlo Fairy gold 4xG9, zlatá/transparentná
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
150,75 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 11034 – Stropné a nástenné svietidlo LAVA BROWN 1xG9, hnedá/koňak
skladom u dodávateľa 126 ksdodanie 4-14 dní
24,75 €
TK Lighting 862 - Stropné kúpeľňové svietidlo Pori 2xE27, IP44, Ø290, čierna
skladom u dodávateľa 1998 ksdodanie 4-14 dní
41,80 €
TK Lighting 10719 - Stropné svietidlo AMIS WHITE 1xGU10, Ø55, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 427 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,65 €
TK Lighting 11104 – Stropné a nástenné svietidlo LAVA SABIA 1xG9, béžová/koňak
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
24,75 €
TK Lighting 758 - Stropné svietidlo Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 4345 - Stropné svietidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
95,10 €
TK Lighting 10718 - Stropné svietidlo AMIS BLACK 1xGU10, Ø55, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 940 ksdodanie 4-14 dní
14,70 €
TK Lighting 2467 - Stropné textilné svietidlo Office circle 1xE27, Ø120, šedá/biela
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
9,75 €


























































