TK Lighting 4436 - Stropné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4436 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | béžová, biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Priemer: | 800 mm |
| Výška: | 130 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 4433 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6578 - Stropné textilné svietidlo Linobianco 4xE27, Ø600, biela/prírodné
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
108,55 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 1584 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø600, sivá/textil
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 4433 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 10154 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, žltá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 6247 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, ľan/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
87,00 €
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,70 €
TK Lighting 2443 - Stropné svietidlo Rondo white 6xE27, Ø780, biela/textil
skladom u dodávateľa 179 ksdodanie 4-14 dní
132,00 €
TK Lighting 1088 - Stropné svietidlo Rondo black 4xE27, Ø450, čierna/textil
skladom u dodávateľa 217 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 1566 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €

























































