TK Lighting 4225 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, biela
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4225 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Priemer: | 780 mm |
| Výška: | 170 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,70 €
TK Lighting 6593 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 5xE27, 810x470mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
146,05 €
TK Lighting 4245 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, čierna
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
90,65 €
TK Lighting 4433 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 1534 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, modrá
skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
46,55 €
TK Lighting 4404 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/béžová/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
80,80 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 5940 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, čierna/prírodné
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €
TK Lighting 1087 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, sivá/textil
skladom u dodávateľa 141 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 3379 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €

























































