TK Lighting 5637 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/ľan
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5637 |
Dostupnosť:
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | len, prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 600 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5636 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø450, biela/ľan
skladom u dodávateľa 69 ksdodanie 4-14 dní
86,35 €
TK Lighting 5638 - Stropné textilné svietidlo Rondo 6xE27, Ø780, biela/ľan
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
146,90 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5774 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø600, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 4-14 dní
114,10 €
TK Lighting 6592 - Stropné textilné svietidlo Mona nature 4xE27, 690x500mm, hnedá
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
120,50 €
TK Lighting 3432 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 4661 - Stropné textilné svietidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
84,85 €
TK Lighting 10154 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, žltá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,45 €
TK Lighting 1587 - Stropné svietidlo Rondo black 4xE27, Ø600, čierna/textil
skladom u dodávateľa 174 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
70,15 €
TK Lighting 6195 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, prírodné
skladom u dodávateľa 37 ksdodanie 4-14 dní
77,85 €
TK Lighting 3442 - Stropné textilné svietidlo Mona 4xE27, 690x500mm, biela
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
111,95 €
TK Lighting 1086 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø450, biela/textil
skladom u dodávateľa 167 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €

























































