SPECTRUM WOJ+14693 - LED žiarovka GU10 230V, 3,5 W, 3000K, 315lm, 38°, sklenená
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14693 |
Dostupnosť:
Skladom 5 ks
ihneď na odoslanie Dalších 4512 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 4512 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba svetla: | teplá biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Pätica: | GU10 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 3, 5 W |
| Svetelný tok: | 315 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 38 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 50 mm |
| Hĺbka: | 53 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14700 - LED žiarovka GU10 230V, 4,5 W, 4000K, 380lm, 45°
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14701 - LED žiarovka GU10 230V, 4,5 W, 6000K, 380lm, 45°
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
1,25 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14688 - LED žiarovka GU10 230V, 4W, 4000K, 360lm, 38°, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
1,65 €
SPECTRUM WOJ+13258_9W - LED žiarovka GU10 230V 9W SMD 4000K 840lm 110°
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
2,55 €
SPECTRUM WOJ+14091 - LED žiarovka GU10 230V 4W SMD 45° 6000K 410lm
skladom 4 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14089 - LED žiarovka GU10 230V 4W SMD 45° 3000K 360lm
skladom 15 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
1,55 €
SPECTRUM WOJ+14310 - LED žiarovka GU10 230V 10W SMD 6000K 930lm 110° keramika PREMIUM
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
3,10 €
SPECTRUM WOJ+13260 - LED žiarovka GU10 230V 4W SMD 6000K 320lm 120°
skladom u dodávateľa 6217 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,05 €
SPECTRUM WOJ+14594 - LED žiarovka GU10 230V 7,5 W SMD 6000K 730lm 110°
skladom u dodávateľa 4950 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14690 - LED žiarovka GU10 230V, 6W, 3000K, 480lm, 38°, čierna
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14593 - LED žiarovka GU10 230V 7,5 W SMD 4000K 720lm 110°
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
1,25 €
SPECTRUM WOJ+14687 - LED žiarovka GU10 230V, 4W, 3000K, 360lm, 38°, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
1,65 €



























































