PREZENT 49010 - Stropné svietidlo NORD 1xE27, IP44, Ø195, chróm/opálové sklo
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.49010 |
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
Stropné kúpeľňové svietidlo PREZENT 49010 - NORD je elegantný a funkčný osvetľovací prvok, ktorý je ideálny pre rôzne interiéry, ako sú chodby, kúpeľne, predsiene, WC alebo iné priestory, kde je potrebné kvalitné a štýlové osvetlenie. Svietidlo je vybavené jednou žiarovkou E27, čo umožňuje použitie širokej škály LED žiaroviek. Krytie IP44 znamená, že je odolné voči vode a prachu, čo robí tento model vhodným aj do priestorov s vyššou vlhkosťou, ako sú kúpeľne.
Svietidlo má moderný vzhľad s kombináciou chrómového povrchu a opálového skla, čo zaisťuje príjemné a rovnomerné osvetlenie bez oslňovania.
Vlastnosti:
- Typ: Stropné svietidlo
- Pätica: 1xE27 (žiarovky nie sú súčasťou balenia)
- Krytie: IP44 (odolné proti vode a prachu)
- Priemer: 195 mm
- Materiál: Kov a opálové sklo
- Vhodné pre vlhké prostredie: Ideálne do kúpeľní, chodieb, predsiení a ďalších priestorov
- Moderný dizajn: Kombinácia chrómového povrchu a opálového skla pre rovnomerné osvetlenie
- Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy
Toto stropné svietidlo je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú praktické, ale zároveň elegantné riešenie pre svoje interiérové osvetlenie.
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | biela, chróm-lesklý, opál |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 195 mm |
| Výška: | 85 mm |
PREZENT 49009 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø250, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 49008 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67113 - Stropné svietidlo PILLS III. 1xE27, IP44, 190mm, čierne
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 67111 - Stropné svietidlo PILLS II 2xE27, IP44, chróm, 295mm
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
PREZENT 27012 - Stropné LED svietidlo LENYS II. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, Ø140, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 67103 - Stropné svietidlo PILLS I. 3xE27/60W, IP44, saténový chróm, 360mm
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27306 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 27024 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 12W, 4000K, IP44/20, 900lm, 140x140, matná čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27317 - Stropné LED svietidlo CORDIA II. 30W, 3000-6000K, 4000lm, IP54, Ø500, čierna
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
Prezent 27312 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
PREZENT 1500 - Stropné svietidlo ASPEN I 1xE27, IP44, Ø220, opálové sklo
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie



























































