PREZENT 67101 - Stropné svietidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chróm, 240mm
| Výrobca: PREZENT | |
| Kód: LL.67101 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | PREZENT |
| Adresa výrobce: | Šenkvická cesta 7, 90201 Pezinok Slovenská Republika |
| E-mail: | napistenam@luxera-lighting.com |
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | matná biela, biela, saténový chróm |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x60, 60 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 240 mm |
| Výška: | 60, 240 mm |
| Hĺbka: | 60 mm |
| Výkon: | E27 W |
Příbuzné produkty
PREZENT 67102 - Stropné svietidlo PILLS I. 2xE27/60W, IP44, saténový chróm, 295mm
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
56,60 €
PREZENT 67100 - Stropné svietidlo PILLS I. 1xE27/60W, IP44, saténový chróm, 190mm
skladom u dodávateľa 50 ksdodanie 2-5 dní
30,25 €
PREZENT 67103 - Stropné svietidlo PILLS I. 3xE27/60W, IP44, saténový chróm, 360mm
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
82,95 €
Mohlo by vás zaujímať
Prezent 27312 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 18W, 3000-6000K, 2300lm, Ø295, IP54, čierna
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
24,90 €
Prezent 27015 - Stropné LED svietidlo LENYS II 6W, 4000K, IP44/20, 90x90, 420lm, biela
skladom u dodávateľa 200 ksdodanie 2-5 dní
11,70 €
PREZENT 49008 - Stropné svietidlo NORD 2xE27, IP44, Ø285, chróm/opálové sklo
skladom u dodávateľa 300 ksdodanie 2-5 dní
48,80 €
PREZENT 1501 - Stropné svietidlo ASPEN I 2xE27/60W, IP44 opálové sklo
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
32,20 €
PREZENT 67103 - Stropné svietidlo PILLS I. 3xE27/60W, IP44, saténový chróm, 360mm
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 2-5 dní
82,95 €
Prezent 27308 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia I. 24W, 3000-6000K, 3200lm, Ø420, IP54, biela
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
36,10 €
Prezent 27019 - Stropné LED svietidlo Lenys III. 6W, 4000K, 420lm Ø90, IP44/20, matná čierna/biela
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
11,70 €
Prezent 27315 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 24W, 3000-6000K, 3200lm, 420x420, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 2-5 dní
37,55 €
Prezent 27310 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Cordia II. 12W, 3000-6000K, 1500lm, Ø225, IP54, čierna
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 2-5 dní
18,55 €
PREZENT 27025 - Stropné LED svietidlo LENYS III. 18W, 4000K, IP44/20, 1400lm, 190x190, matná čierna
skladom u dodávateľa 500 ksdodanie 2-5 dní
23,40 €



























































