Strühm-Ideus 04623 - Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, biela
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04623 |
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04623 – Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, biela
Stropné LED svietidlo ASTRO LED C v bielom prevedení je moderné, úsporné a univerzálne stropné osvetlenie, vhodné pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Vďaka krytiu IP54 je ideálne do kúpeľní, chodieb, vstupných priestorov, technických miestností, garáží aj na kryté terasy. Veľkou výhodou je možnosť nastavenia výkonu aj farby svetla pred inštaláciou, vďaka čomu si jednoducho prispôsobíte intenzitu osvetlenia aj atmosféru priestoru podľa konkrétnych potrieb. Integrovaný LED svetelný zdroj s dlhou životnosťou zabezpečuje nízku spotrebu energie, stabilný svetelný výkon a bezúdržbovú prevádzku. Čistý biely dizajn sa ľahko kombinuje s modernými aj klasickými interiérmi.
Vlastnosti
• Príkon: 12 / 15 / 18 W
• Svetelný tok svietidla: 1150 / 1380 / 1600 lm
• Svetelný tok zdroja: 2660 lm
• Teplota chromatickosti: 3000 K / 4300 K / 6500 K
• Napätie: 230 V / 50 Hz
• CRI: 83
• Uhol vyžarovania: 120°
• Stupeň krytia: IP54
• Svetelný zdroj: SMD LED (integrovaný, nevymeniteľný)
• Životnosť: 35 000 h
• Možnosť stmievania: nie
• Nastavenie výkonu: áno (pred inštaláciou)
• Nastavenie farby svetla: áno (pred inštaláciou)
• Farba: biela
• Materiál: polykarbonát (PC)
• Rozmery: Ø220 × 55 mm
Hlavné výhody
• Možnosť nastavenia výkonu aj farby svetla pred montážou
• Vhodné do interiéru aj exteriéru vďaka krytiu IP54
• Úsporná prevádzka a dlhá životnosť LED technológie
• Univerzálny biely dizajn pre bytové aj komerčné priestory
| Materiál: | polykarbonát |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | nastaviteľná, studená biela, teplá biela, neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 3000/4300/6500 K |
| IP krytie: | IP54 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 12/15/18 W |
| Svetelný tok: | 1600 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 83 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 120 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 220 mm |
| Výška: | 55 mm |
| Hĺbka: | 220 mm |
Strühm-Ideus 04614 -Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa 1305 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04614 -Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa 1305 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04800 - Stropné LED svietidlo PUZEL LED C 12/18/24W, 3000/4300/6500K, 2340lm, IP44, Ø300, biela
skladom u dodávateľa 2011 ksdodanie 3-10 prac. dní



























































