SPECTRUM WOJ+14701 - LED žiarovka GU10 230V, 4,5 W, 6000K, 380lm, 45°
| Výrobca: SPECTRUM | |
| Kód: Woj-WOJ+14701 |
Dostupnosť:
Skladom 5 ks
ihneď na odoslanie Dalších 1270 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
ihneď na odoslanie Dalších 1270 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-7 prac. dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | SPECTRUM |
| Adresa výrobce: | ul. Gospodarcza 16, Katowice 40-432, POLAND |
| E-mail: | info@spectrumled.pl |
| Farba svetla: | studená biela |
| Teplota chromatickosti: | 6000 K |
| Pätica: | GU10 |
| Napätie: | 230 V |
| Max. výkon: | 4, 5 W |
| Svetelný tok: | 380 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 80 |
| Životnosť LED: | 17000 hod. |
| Počet zopnutí ON/OFF: | 15000 |
| Vyžarovací uhol: | 45 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Priemer: | 50 mm |
| Hĺbka: | 54 mm |
| Záruka: | 2 roky/let |
Příbuzné produkty
SPECTRUM WOJ+14693 - LED žiarovka GU10 230V, 3,5 W, 3000K, 315lm, 38°, sklenená
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14700 - LED žiarovka GU10 230V, 4,5 W, 4000K, 380lm, 45°
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
1,25 €
Mohlo by vás zaujímať
SPECTRUM WOJ+14105 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 10° 6000K 500lm
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
3,35 €
SPECTRUM WOJ+13265 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 3000K 500lm 120°
Skladom 105 ksihneď na odoslanie
0,90 €
SPECTRUM WOJ+13269 - LED žiarovka GU10 230V 1,5W SMD 6000K 130lm 120°
Skladom 7 ksihneď na odoslanie
0,70 €
SPECTRUM WOJ+13257_9W - LED žiarovka GU10 230V 9W SMD 6000K 860lm 110°
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
2,55 €
SPECTRUM WOJ+13258_9W - LED žiarovka GU10 230V 9W SMD 4000K 840lm 110°
nie je skladomtermín na dotaz - upresníme
2,55 €
SPECTRUM WOJ+13266 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 6000K 540lm 120°
skladom u dodávateľa 22115 ksdodanie 3-7 prac. dní
0,90 €
SPECTRUM WOJ+14693 - LED žiarovka GU10 230V, 3,5 W, 3000K, 315lm, 38°, sklenená
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
1,45 €
SPECTRUM WOJ+14093 - LED žiarovka GU10 230V 6W, 4000K, 530lm, 45°
Skladom 11 ksihneď na odoslanie
1,35 €
SPECTRUM WOJ+13260 - LED žiarovka GU10 230V 4W SMD 6000K 320lm 120°
skladom u dodávateľa 17655 ksdodanie 3-7 prac. dní
1,05 €
SPECTRUM WOJ+14104 - LED žiarovka GU10 230V 6W SMD 10° 4000K 480lm
Skladom 9 ksihneď na odoslanie
3,35 €



























































