TK Lighting 5638 - Stropné textilné svietidlo Rondo 6xE27, Ø780, biela/ľan
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5638 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil, kov, plast |
| Farba: | prírodná |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Priemer: | 780 mm |
| Výška: | 150, 135 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 5636 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø450, biela/ľan
skladom u dodávateľa 57 ksdodanie 4-14 dní
86,35 €
TK Lighting 5637 - Stropné textilné svietidlo Rondo 4xE27, Ø600, biela/ľan
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
91,45 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3230 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, zelená
skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
40,50 €
TK Lighting 1533 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
97,85 €
TK Lighting 4240 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, grafit/čierna
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
69,30 €
TK Lighting 659 - Stropné svietidlo Vaio gray 5xE27, Ø500, sivá/drevo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
143,60 €
TK Lighting 3432 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø600, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní
99,15 €
TK Lighting 1587 - Stropné svietidlo Rondo black 4xE27, Ø600, čierna/textil
skladom u dodávateľa 159 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 3998 - Stropné textilné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø600, béžová
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
82,90 €
TK Lighting 5775 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø450, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 100 ksdodanie 4-14 dní
100,00 €
TK Lighting 2443 - Stropné svietidlo Rondo white 6xE27, Ø780, biela/textil
skladom u dodávateľa 170 ksdodanie 4-14 dní
131,95 €
TK Lighting 665 - Stropné svietidlo Vaio white 3xE27, Ø460, biela/drevo
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
57,35 €


























































