TK Lighting 1567 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1567 |
Dostupnosť:
skladom posledný kus
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
ihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | plast, textil, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle, hranaté |
| Max. výkon: | max LED 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Šírka: | 520 mm |
| Výška: | 170 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1565 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, biela
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
TK Lighting 1566 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, sivá
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
70,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 4433 - Stropné svietidlo Rondo beige 4xE27, Ø610, béžová/textil
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
87,20 €
TK Lighting 665 - Stropné svietidlo Vaio white 3xE27, Ø460, biela/drevo
skladom u dodávateľa 35 ksdodanie 4-14 dní
57,35 €
TK Lighting 4436 - Stropné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
132,00 €
TK Lighting 4225 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, biela
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
127,75 €
TK Lighting 2725 - Stropné svietidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, sivá/textil
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
132,00 €
TK Lighting 4404 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/béžová/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
80,80 €
TK Lighting 5940 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, čierna/prírodné
skladom u dodávateľa 64 ksdodanie 4-14 dní
94,90 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 67 ksdodanie 4-14 dní
80,80 €
TK Lighting 1581 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø600, biela/textil
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
87,20 €
TK Lighting 4661 - Stropné textilné svietidlo Earth 4xE27, Ø600, grafit
skladom u dodávateľa 14 ksdodanie 4-14 dní
84,85 €

























































