TK Lighting 4409 - Stropné svietidlo Rondo black 6xE27, Ø780, čierna/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-4409 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
K tomuto produktu máte dopravu úplne ZADARMO!
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | biela, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 6x15 W |
| Počet žiaroviek: | 6 |
| Priemer: | 780 mm |
| Výška: | 150 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 1088 - Stropné svietidlo Rondo black 4xE27, Ø450, čierna/textil
skladom u dodávateľa 215 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €
TK Lighting 1587 - Stropné svietidlo Rondo black 4xE27, Ø600, čierna/textil
skladom u dodávateľa 163 ksdodanie 4-14 dní
87,25 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 3441 - Stropné textilné svietidlo Mona 3xE27, 540x420mm, biela
skladom u dodávateľa 25 ksdodanie 4-14 dní
97,05 €
TK Lighting 1086 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø450, biela/textil
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
72,30 €
TK Lighting 10154 - Stropné textilné svietidlo Nicola 4xE27, Ø380, žltá
skladom u dodávateľa 5 ksdodanie 4-14 dní
52,50 €
TK Lighting 3228 - Stropné detské svietidlo Rondo kids 4xE27, Ø380mm, ružová
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
54,80 €
TK Lighting 4243 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, biela/čierna
skladom u dodávateľa 49 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 4556 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø720, čierna/prírodné
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
107,75 €
TK Lighting 6195 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 4xE27, Ø520, prírodné
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
77,85 €
TK Lighting 2443 - Stropné svietidlo Rondo white 6xE27, Ø780, biela/textil
skladom u dodávateľa 177 ksdodanie 4-14 dní
132,05 €
TK Lighting 3145 - Detské stropné svietidlo Cloud 4xE27, sivá
skladom u dodávateľa 142 ksdodanie 4-14 dní
83,00 €
TK Lighting 3376 - Stropné svietidlo Bilbao 4xE27, Ø450, biela/zlatá/čierna/textil
skladom u dodávateľa 65 ksdodanie 4-14 dní
80,85 €

























































