TOP LIGHT Ocean H - Stropné svietidlo Ocean H 50W, 4000K, 5000lm, 530x530, biela
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Ocean H |
Dostupnosť:
Skladom posledný 2 ks
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
| Materiál: | kov, plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | LED 50 W |
| Svetelný tok: | 5000 lm |
| Šírka: | 530x530 mm |
| Hĺbka: | 65 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Příbuzné produkty
TOP LIGHT Ocean K CCT - Stropné svietidlo Ocean K CCT 50W, 3000/4000/6500K, 5000lm, Ø560, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
55,05 €
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Onyx KM CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Onyx CCT 18W, 3000/4000/6500K, IP44, 1800lm, Ø340, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
29,35 €
TOP LIGHT Silver HS CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Silver CCT 10W, 3000/4000/6500K, IP44, 1000lm, 290x290, chróm
nie je skladomdodanie 3-10 dní
22,00 €
TOP LIGHT Petal 60C RC - Stropné LED svietidlo PETAL 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø590, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
80,45 €
TOP LIGHT Petal 40C CCT - Stropné kúpeľňové LED svietidlo Petal 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP44, Ø350, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Metal H 40C - Stropné LED svietidlo Metal H 40C 36W, 4000K, 3600lm, 400x400, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
36,70 €
TOP LIGHT Metal 40C - Stropné LED svietidlo Metal 36W, 4000K, 3600lm, Ø400, čierna
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
47,75 €
TOP LIGHT Comet 30C CCT - Stropné LED svietidlo Comet 30C CCT 24W, 3000/4000/6500K, 2400lm, IP54, Ø300, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
28,20 €
TOP LIGHT Metal 40C RC - Stropné LED svietidlo Metal 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 5 ksihneď na odoslanie
68,65 €
TOP LIGHT Ocean K CCT - Stropné svietidlo Ocean K CCT 50W, 3000/4000/6500K, 5000lm, Ø560, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
55,05 €
TOP LIGHT Norman 50B RC - Stropné LED svietidlo Norman 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø490, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
57,20 €



























































