TK Lighting 1086 - Stropné svietidlo Rondo white 4xE27, Ø450, biela/textil
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-1086 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 273 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | textil, kov |
| Farba: | biela |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 4x15 W |
| Počet žiaroviek: | 4 |
| Priemer: | 450 mm |
| Výška: | 150 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5940 - Stropné textilné svietidlo Harmony nature 4xE27, Ø500, čierna/prírodné
skladom u dodávateľa 63 ksdodanie 4-14 dní
94,95 €
TK Lighting 4436 - Stropné svietidlo Rondo beige 6xE27, Ø800, béžová/textil
skladom u dodávateľa 155 ksdodanie 4-14 dní
132,05 €
TK Lighting 665 - Stropné svietidlo Vaio white 3xE27, Ø460, biela/drevo
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
57,40 €
TK Lighting 4246 - Stropné svietidlo Rondo 4xE27, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
78,70 €
TK Lighting 4345 - Stropné svietidlo HILTON GOLD 4xE27, Ø600, čierna/zlatá/textil
skladom u dodávateľa 36 ksdodanie 4-14 dní
95,15 €
TK Lighting 4225 - Stropné textilné svietidlo Kantoor 6xE27, Ø780, biela
skladom u dodávateľa 26 ksdodanie 4-14 dní
127,80 €
TK Lighting 2725 - Stropné svietidlo Rondo graphite 6xE27, Ø780, sivá/textil
skladom u dodávateľa 143 ksdodanie 4-14 dní
132,05 €
TK Lighting 3441 - Stropné textilné svietidlo Mona 3xE27, 540x420mm, biela
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
97,05 €
TK Lighting 5774 - Stropné textilné svietidlo Eco 4xE27, Ø600, biela/béžová/ľan
skladom u dodávateľa 158 ksdodanie 4-14 dní
114,15 €
TK Lighting 1087 - Stropné svietidlo Rondo graphite 4xE27, Ø450, sivá/textil
skladom u dodávateľa 141 ksdodanie 4-14 dní
72,30 €


























































