Strühm-Ideus 03512 - Stropné LED svietidlo SOLA LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, IP44, 280x280, biela
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-03512 |
ihneď na odoslanie Dalších 1730 ks - skladom u dodávateľa
dodanie 3-10 prac. dní
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 03512 – Stropné LED svietidlo SOLA LED D SLIM 20W, 4000K, IP44, 280×280, biela
Moderné stropné LED svietidlo s nízkym profilom je ideálnou voľbou pre kúpeľne, chodby, kuchyne aj technické miestnosti. Ponúka neutrálne biele svetlo 4000K, rovnomerné rozloženie svetla vďaka širokému vyžarovaciemu uhlu a zvýšenú odolnosť proti vlhkosti s krytím IP44. Vďaka integrovanému LED zdroju je svietidlo bezúdržbové a energeticky úsporné.
Vlastnosti
• Príkon: 20 W
• Svetelný tok svietidla: 1360 lm
• Svetelný tok zdroja: 2680 lm
• Teplota chromatickosti: 4000 K
• Stupeň krytia: IP44
• Vyžarovací uhol: 160°
• Index podania farieb: Ra 82
• Napájanie: 230 V
• Životnosť: 35 000 h
• Materiál: oceľ / plast
• Rozmery: 280 × 280 × 68 mm
• Farba: biela
Hlavné výhody
• Vhodné do kúpeľní a vlhkých priestorov vďaka IP44
• Tenké prevedenie pre nenápadnú montáž
• Rovnomerné a neoslňujúce osvetlenie
• Integrovaný LED zdroj bez nutnosti výmeny
| Materiál: | oceľ, plast |
| Farba: | biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | hranaté |
| Max. výkon: | 20 W |
| Svetelný tok: | 1360 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 82 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 160 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 68 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
Strühm-Ideus 04154 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03591 - Stropné LED svietidlo KLARA LED C 13W, 4000K, 1120lm, Ø260, IP44, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03110 - Stropné LED svietidlo ROLEN CCT 15W, 3000/4200/6500K, 1330lm, Ø150, biela
skladom u dodávateľa 1099 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04614 -Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa 1305 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04623 - Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 1164 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03515 - Stropné LED svietidlo ADIS LED D SLIM 28W, 4200K, 1900lm, 330x330, IP44, biela
skladom u dodávateľa 12593 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04151 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C OAK 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitácia duba
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03108 - Stropné LED svietidlo ROLEN CCT 7W, 3000/4200/6500K, 580lm, Ø100, biela
skladom u dodávateľa 1045 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04152 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03927 - Stropné LED svietidlo TOTEM LED C 24W, 3000K/4200K/6500K, 1580lm, Ø400, čierna
skladom u dodávateľa 1260 ksdodanie 3-10 prac. dní




























































