Strühm-Ideus 04149 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C OAK 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitácia duba
| Výrobca: Strühm-Ideus | |
| Kód: STR-04149 |
| Výrobca: | Strühm-Ideus |
| Adresa výrobce: | Ideus Sp. z o.o., ul. Niedźwiedziniec 10, 41-506 Chorzów, Polska |
| E-mail: | ideus@ideus.pl |
Strühm-Ideus 04149 – Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C OAK 18W, 4100K, 1260 lm, IP44, Ø280, imitácia duba
Stropné svietidlo ATUT LED C OAK ponúka prirodzené neutrálne 4100K svetlo vhodné do kúpeľní a vlhkých priestorov. So svetelným tokom 1260 lm zo svietidla a dekorom duba prináša príjemnú, estetickú atmosféru bez starostí s údržbou. Integrovaný LED modul zabezpečuje stabilné svietenie s dlhou životnosťou 35 000 h, čo z neho robí spoľahlivú voľbu na každodenné používanie.
Vlastnosti
• Výkon: 18 W
• Svetelný tok svietidla: 1260 lm
• Svetelný tok čipu: 1980 lm
• Teplota chromatickosti: 4100 K
• Stupeň krytia: IP44
• Uhol svietenia: 140°
• CRI: 83
• Rozmer: Ø280 mm
• Materiál: oceľ / plast
• Farba: imitácia duba
• Napätie: 230V / 50Hz
• Štýl: prírodný / moderný
• Svetelný zdroj: integrovaný LED modul (nemožno meniť)
• Možnosť stmievania: nie
Hlavné výhody
• Elegantný vzhľad s dekorom duba pre moderné interiéry
• Rovnomerné a jasné osvetlenie vďaka širokému 140° uhlu
• Vhodné do vlhkých priestorov – bezpečné použitie v kúpeľni
• Dlhá životnosť 35 000 h pre bezstarostnú prevádzku
• Kvalitný integrovaný LED modul bez potreby výmeny
| Materiál: | oceľ, plast |
| Farba: | dub |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4100 K |
| IP krytie: | IP44 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 18 W |
| Svetelný tok: | 1260 lm |
| Index podania farby CRI/Ra: | 83 |
| Životnosť LED: | 35000 hod. |
| Vyžarovací uhol: | 140 ° |
| Stmievanie LED: | nie |
| Šírka: | 280 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Hĺbka: | 280 mm |
Strühm-Ideus 04150 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04151 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C OAK 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitácia duba
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04152 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 24W, 4100K, 1680lm, IP44, Ø380, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04153 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitácia duba
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04154 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03645 - Stropné detské LED svietidlo KIDI LED DINO 20W, 4000K, 1300lm, Ø335, IP44, biela
skladom u dodávateľa 1060 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04614 -Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, čierna
skladom u dodávateľa 1305 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04153 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C OAK 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitácia duba
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 04154 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 36W, 4100K, 2520lm, IP44, Ø480, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03514 - Stropné LED svietidlo ADIS LED D SLIM 20W, 4000K, 1360lm, 280x280, IP44, biela
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
Strühm-Ideus 03593 - Stropné LED svietidlo KLARA LED C 25W, 4000K, 2150lm, Ø380, IP44, biela
skladom u dodávateľa 2121 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 03515 - Stropné LED svietidlo ADIS LED D SLIM 28W, 4200K, 1900lm, 330x330, IP44, biela
skladom u dodávateľa 12593 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04623 - Stropné LED svietidlo ASTRO LED C 12/15/18W, 3000/4300/6500K, 1600lm, IP54, Ø220, biela
skladom u dodávateľa 1164 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04800 - Stropné LED svietidlo PUZEL LED C 12/18/24W, 3000/4300/6500K, 2340lm, IP44, Ø300, biela
skladom u dodávateľa 2011 ksdodanie 3-10 prac. dní
Strühm-Ideus 04150 - Stropné kúpeľňové LED svietidlo ATUT LED C WENGE 18W, 4100K, 1260lm, IP44, Ø280, imitácia wenge
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie




























































