TK Lighting 5475 - Textilná stojacia lampa Earth 1xE27, Ø500, grafit
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5475 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, textil |
| Farba: | grafit |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| S vypínačom: | áno |
| Priemer: | 500 mm |
| Výška: | 1650 mm |
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 16033 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, biela/zlatá
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
114,10 €
TK Lighting 6645 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, žltá
skladom u dodávateľa 7 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 6644 - Stojacia textilná lampa Nicola, 1xE27, Ø440, oranžová
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
104,05 €
TK Lighting 16018 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/orech
skladom u dodávateľa 11 ksdodanie 4-14 dní
143,95 €
TK Lighting 16021 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, ľan/borovica
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
143,95 €
TK Lighting 5894 - Stojacia textilná lampa Calisto 1xE27, Ø500, biela/čierna
skladom u dodávateľa 23 ksdodanie 4-14 dní
120,50 €
TK Lighting 16029 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
114,10 €
TK Lighting 16035 - Stojacia textilná lampa Umberto 1xE27, Ø500, ľan/zlatá
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
129,00 €
TK Lighting 5569 - Stojacia textilná lampa Juta 1xE27, Ø500, juta
skladom u dodávateľa 75 ksdodanie 4-14 dní
164,00 €
TK Lighting 16019 - Stojacia textilná lampa Grand 1xE27, Ø500, hnedá/orech
skladom u dodávateľa posledný 3 ksdodanie 4-14 dní
138,40 €

























































