TK Lighting 10113 - Luster Piano 3xG9, čierna
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-10113 |
Moderné závesné svietidlo TK Lighting 10113 vhodné nad jedálenský stôl. Svietidlo je vyrobené z kovu a plastu v čiernej farbe. Svietidlo má päticu G9 a je možné ho osadiť LED žiarovkou.
| Materiál: | plast, kov |
| Farba: | čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | G9 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 3x8 W |
| Počet žiaroviek: | 3 |
| Šírka: | 200 mm |
| Výška: | 1400 mm |
TK Lighting 10119 - Luster Piano 12xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa posledný 2 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10116 - Luster Piano 1xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10117 - Luster Piano 3xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa 8 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10118 - Luster Piano 10xG9, zlatá/čierna
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10843 - Luster PEARL MIX 3xG9, Ø240, čierna/číra/grafit/koňak
skladom u dodávateľa 16 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6799 - Drevený luster Estera wood 3xG9, biela/borovica/béžová
skladom u dodávateľa 27 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4948 - Drevený luster Helix wood 2xE27, orech/čierna
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 4340 - Luster Estera 9xG9, hnedá/jantár
skladom u dodávateľa 10 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 2071 - Luster Cap 1xE27, Ø340, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 5767 - Luster Estera 3xG9, čierna/grafit
skladom u dodávateľa 39 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10619 - Závesné svietidlo CONO SABIA 1xE27, Ø210, béžová
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 10149 - Dizajnový luster Modesto 3xGU10, čierna
skladom u dodávateľa 44 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6585 - Textilný luster Juta 4xE27, juta
skladom u dodávateľa 34 ksdodanie 4-14 dní


























































