TK Lighting 11140 - Nástenné svietidlo SOPHIA COGNAC 1xE14, čierna/koňak
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-11140 |
TK Lighting 11140 – Nástenné svietidlo SOPHIA COGNAC 1xE14, čierna/koňak, glamour štýl
Elegantné nástenné svietidlo SOPHIA COGNAC 1xE14 je štýlovým doplnkom kolekcie v glamour štýle a ponúka efektné akcentné osvetlenie s luxusným charakterom. Kombinácia čiernej kovovej konštrukcie a koňakového skleneného tienidla vytvára príjemne teplý svetelný efekt. Sklo v odtieni koňak zjemňuje svetlo a navodzuje útulnú atmosféru, vhodnú do obývačky, spálne alebo chodby.
Svietidlo je určené pre jeden svetelný zdroj s päticou E14 s maximálnym výkonom 1x10 W LED. Napájanie 230 V umožňuje jednoduchú inštaláciu. Žiarovka nie je súčasťou balenia, čo umožňuje individuálny výber farby a intenzity svetla.
Vlastnosti
• Materiál: sklo, kov
• Farba: čierna / koňak
• Štýl: glamour
• Pätica: E14
• Max. výkon: 1x10 W LED
• Napätie: 230 V
• Stupeň krytia: IP20
• Zdroj svetla súčasťou balenia: nie
• Montáž: na stenu
• Záruka: 5 rokov
Hlavné výhody
• Dizajnové nástenné svietidlo v glamour štýle
• Koňakové sklo pre teplý a príjemný svetelný efekt
• Ideálne ako doplnkové alebo akcentné osvetlenie
• Možnosť kombinácie s lustrami SOPHIA COGNAC
• Kvalitné vyhotovenie z kovu a skla
| Materiál: | sklo, kov |
| Farba: | čierna, koňak |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E14 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x10 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Šírka: | 130 mm |
| Výška: | 335 mm |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Záruka: | 5 roky/let |
TK Lighting 11038 - Luster SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 235 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11039 - Luster SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø130, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 216 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11040 - Luster SOPHIA COGNAC 1xE14, Ø150, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 308 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11041 - Luster SOPHIA COGNAC 3xE14, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 220 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11042 - Luster SOPHIA COGNAC 3xE14, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 119 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11043 - Luster SOPHIA COGNAC 5xE14, čierna/koňak
skladom u dodávateľa 40 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11587 – Nástenné svietidlo SOPHIA COGNAC WHITE 1xE14, biela/koňak/čierna/zlatá
skladom u dodávateľa 31 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 6638 - Nástenné svietidlo Jump 1xE27, čierna
skladom u dodávateľa 4 ksdodanie 4-14 dní
TK Lighting 11143 - Nástenné svietidlo SOPHIA GREEN COGNAC 1xE14, čierna/koňak/zelená
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie



























































