TK Lighting 5664 - Luster Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-5664 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, drevo |
| Farba: | borovica, béžová |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 340 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2070 - Luster Cap 1xE27, Ø340, biela/borovica
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 2071 - Luster Cap 1xE27, Ø340, čierna/borovica
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 5665 - Luster Cap 1xE27, Ø340, zelená/borovica
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
Podobný tovar
TK Lighting 6927 - Luster Cap 1xE27, Ø340, tehlová/borovica
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 6926 - Luster Cap 1xE27, Ø340, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 5943 - Luster Nilos 5xG9, Ø350, čierna/transparentná/zlatá
skladom u dodávateľa 13 ksdodanie 4-14 dní
138,40 €
TK Lighting 2064 - Luster Cubus 1xE27, Ø300, jantár/čierna
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
42,45 €
TK Lighting 601 - Luster Mango 1xE27, Ø180, béžové sklo
skladom posledný kusihneď na odoslanie
nie je možné objednať viac kusov ako je skladom
57,15 €
TK Lighting 4797 - Luster Esme 6xE27, grafit/topaz/transparentný/čierna
nie je skladomvýroba - dodanie cca 14 dní, výnimočne aj dlhšie
271,45 €
TK Lighting 2831 - Luster Cubus 3xE27, Ø490, čierna/číra/grafit/jantár
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
95,75 €
TK Lighting 4790 - Luster Esme 4xE27, biela/čierna
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
194,05 €
TK Lighting 1885 - Textilný luster Maja 1xE27, Ø450, čierna
skladom u dodávateľa 21 ksdodanie 4-14 dní
40,10 €
TK Lighting 6927 - Luster Cap 1xE27, Ø340, tehlová/borovica
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 5899 - Luster Faro 1xE27, Ø340, béžová
skladom u dodávateľa 17 ksdodanie 4-14 dní
57,60 €


























































