TK Lighting 2071 - Luster Cap 1xE27, Ø340, čierna/borovica
| Výrobca: TK Lighting | |
| Kód: Tkl-2071 |
Dostupnosť:
skladom u dodávateľa 58 ksdodanie 4-14 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Materiál: | kov, plast, drevo |
| Farba: | borovica, čierna |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | E27 |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | nie |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | 1x15 W |
| Počet žiaroviek: | 1 |
| Priemer: | 340 mm |
| Výška: | 1700 mm |
Příbuzné produkty
TK Lighting 2070 - Luster Cap 1xE27, Ø340, biela/borovica
skladom u dodávateľa 20 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 5665 - Luster Cap 1xE27, Ø340, zelená/borovica
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
56,50 €
TK Lighting 5664 - Luster Cap 1xE27, Ø340, béžová/borovica
skladom u dodávateľa 46 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
Podobný tovar
TK Lighting 6927 - Luster Cap 1xE27, Ø340, tehlová/borovica
skladom u dodávateľa 18 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
TK Lighting 6926 - Luster Cap 1xE27, Ø340, hnedá/borovica
skladom u dodávateľa 41 ksdodanie 4-14 dní
70,15 €
Mohlo by vás zaujímať
TK Lighting 6632 - Luster Cono M 1xE27, Ø260, tehlová
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
42,45 €
TK Lighting 10005 - Textilný luster Pulse 3xE27, biela/borovica/prírodný
skladom u dodávateľa 22 ksdodanie 4-14 dní
97,90 €
TK Lighting 10172 - Luster Zoe 1xE27, Ø170, béžová
skladom u dodávateľa 6 ksdodanie 4-14 dní
38,80 €
TK Lighting 1856 - Luster Duo white 1xE27, Ø380, biela/juta
skladom u dodávateľa 24 ksdodanie 4-14 dní
52,05 €
TK Lighting 5973 - Luster Elio 3xE27, grafit/topaz/transparentný
skladom u dodávateľa 48 ksdodanie 4-14 dní
106,40 €
TK Lighting 10064 - Luster Cono M 1xE27, Ø250, oranžová
skladom u dodávateľa 15 ksdodanie 4-14 dní
36,70 €
TK Lighting 4508 - Drevený luster Oslo brown 1xE27, Ø335mm, hnedá/orech
skladom u dodávateľa posledný kusdodanie 4-14 dní
60,80 €
TK Lighting 3139 - Textilný luster Duo 1xE27, Ø380, prírodná/tehlová
skladom u dodávateľa 133 ksdodanie 4-14 dní
52,05 €
TK Lighting 10266 - Luster Bono 3xG9, Ø315, okrová/biela
skladom u dodávateľa 12 ksdodanie 4-14 dní
138,20 €
TK Lighting 3194 - Luster Faro 1xE27, Ø335, čierna
skladom u dodávateľa 29 ksdodanie 4-14 dní
67,20 €

























































