TOP LIGHT Block XL - Vonkajšie nástenné LED svietidlo BLOCK 10W, 4000K, 850lm, IP65, čierna/biela
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Block XL |
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
TOP LIGHT Block XL je moderné a štýlové nástenné LED svietidlo navrhnuté na vonkajšie použitie. Vďaka svojmu čistému hranatému designu v kombinácii s čiernobielym prevedením sa skvele hodí ku každému typu fasády – od moderných novostavieb po rekonštruované domy. Svietidlo kombinuje nadčasovú estetiku, nízku spotrebu energie a vysoký výkon, čo z neho robí ideálnu voľbu na osvetlenie exteriéru.
Hranatý tvar a kombinácia matnej čiernej a bielej farby pôsobí moderne a elegantne. Vďaka výkonu 10 W a svetelnému toku 850 lúmenov poskytuje svietidlo dostatočné osvetlenie pre väčšinu vonkajších priestorov. Teplota svetla 4000 K (neutrálna biela) je ideálnou voľbou pre osvetlenie vstupných dverí, fasád, chodníkov, terás alebo záhrad, pretože ponúka prirodzené a príjemné svetlo, ktoré neunavuje oči.
S krytím IP65 je svietidlo odolné voči prachu aj vode, takže ho možno bez obáv inštalovať aj na nechránené miesta vystavené poveternostným vplyvom. Vďaka technológii LED je svietidlo mimoriadne úsporné a má veľmi dlhú životnosť, čo výrazne znižuje nároky na údržbu a výmenu zdroja.
Vlastnosti:
- Príkon: 10 W
- Teplota chromatickosti: 4000 K (neutrálna biela)
- Svetelný tok: 850 lm
- Krytie: IP65 – odolné voči prachu a vode
- Farebné prevedenie: čierna/biela
- Montáž: nástenná (vonkajšie aj vnútorné použitie)
- Životnosť LED: dlhá životnosť a nízka spotreba
- Materiál: plast
Svietidlo poskytuje efektívne osvetlenie s elegantným vzhľadom, pričom je energeticky úsporné a nenáročné na údržbu. Vďaka krytiu IP65 je ideálnou voľbou pre vonkajšie inštalácie, kde je potrebné spoľahlivé a výkonné svetlo.
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP65 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 10 W |
| Svetelný tok: | 850 lm |
| Šírka: | 85 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Hĺbka: | 80 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Bari - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Bari 15W, 4000K, 1300lm, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Noel - Vonkajšie nástenné LED svietidlo NOEL 10W, 4000K, 900lm, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Obligo C - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Obligo C 12W, 4000K, 1020lm, IP65, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ray C - Vonkajšie nástenné LED svietidlo RAY C 8W, 4000K, 680lm, IP44, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Flip CCT - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Flip 12W, 3000/4000/6000K, 1200lm, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Imola 20 CCT - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Imola 10W, 3000/4000/6000K, 1000lm, IP54, čierna
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Boxter XL - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Boxter 12W, 4000K, 1200lm, IP65, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Obligo B - Vonkajšie nástenné LED svietidlo Obligo B 12W, 4000K, 1020lm, IP65, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Ray B - Vonkajšie nástenné LED svietidlo RAY B 8W, 4000K, 680lm, IP44, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Burgos XL - Vonkajšie nástenné LED svietidlo BURGOS XL 20W, 4000K, 1080lm, IP44, čierna/biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Boxter H30 CCT - Vonkajšie stropné a nástenné LED svietidlo Boxter CCT 24W, 3000K/4000K/6000K, 2400lm, IP54, 280x280, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní


























































