TOP LIGHT Metal 40C - Stropné LED svietidlo Metal 36W, 4000K, 3600lm, Ø400, čierna
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Metal 40C |
ihneď na odoslanie Ďalšie kusy
dodanie 3-10 dní
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
Stropné LED svietidlo Metal s výkonom 36W je moderné a štýlové riešenie pre osvetlenie rôznych priestorov. S teplotou farby 4000K poskytuje neutrálne biele svetlo, ktoré je ideálne pre pracovné prostredie, obývacie izby alebo kuchyne, kde potrebujete jasné a prirodzené osvetlenie.
Celkový svetelný tok 3600 lúmenov zaručuje dostatočné osvetlenie aj pre väčšie miestnosti, čo z neho robí praktickú voľbu pre každodenné používanie. Elegantný čierny dizajn pridáva na atraktivite a ľahko sa integruje do rôznych interiérových štýlov, od moderného po industriálne.
Toto svietidlo je navrhnuté pre jednoduchú inštaláciu a nízku spotrebu energie, čo z neho robí ekologicky šetrnú voľbu. Vďaka dlhej životnosti LED technológie ušetríte na nákladoch za výmenu žiaroviek.
Vlastnosti:
- Výkon: 36W
- Svetelný tok: 3600 lm
- Teplota farby: 4000K (neutrálna biela)
- Dizajn: moderný, čierny, okrúhly
- Ideálne pre: obývacie izby, kuchyne, kancelárie, spálne
- Ekologicky šetrné a energeticky úsporné
Stroné LED svietidlo Metal 40C je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú efektívne a štýlové osvetlenie pre svoje domovy alebo pracovne.
| Materiál: | akryl, kov |
| Farba: | čierna, biela |
| Farba svetla: | neutrálna biela |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 36 W |
| Svetelný tok: | 3600 lm |
| Životnosť LED: | 30000 hod. |
| Priemer: | 400 mm |
| Výška: | 50 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
TOP LIGHT Metal 40B - Stropné LED svietidlo Metal 36W, 4000K, 3600lm, Ø400, biela
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dekor 50B RC - Stropné LED svietidlo Dekor 50B 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø500, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Revit H120C RC - Stropné LED svietidlo Revit 70W, 3000-6500K, 7000lm, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal H 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal H 60B 60W, 3000-6500K, 6000lm, 600x600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Safir KM RC - Stropné LED svietidlo Safir 51W, 3000-6500K, 5100lm, Ø480, biela + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Revit 80B RC - Stropné LED svietidlo Revit 80B 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
TOP LIGHT Dunaj K 40 - Stropné LED svietidlo Dunaj 24W, 4000K, 2160lm, Ø380, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj H 50 - Stropné LED svietidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, 440x440, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Dunaj K 50 - Stropné LED svietidlo Dunaj 36W, 4000K, 3240lm, Ø480, biela
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropné LED svietidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
TOP LIGHT Metal 60B RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 6 ksihneď na odoslanie



























































