TOP LIGHT Ivona 40B RC - Stropné LED svietidlo Ivona 40B 24W, 3000-6500K, 2400lm, Ø415, biela / trblietavý efekt + diaľkové ovládanie
| Výrobca: TOP LIGHT | |
| Kód: Top-Ivona 40B RC |
Dostupnosť:
nie je skladomdodanie 3-10 dní
Nakupte za 120,00 € a budete mať dopravu ZADARMO.
| Výrobca: | TOP LIGHT |
| Adresa výrobce: | Na Strži 1702/65, 140 00 Praha 4-Nusle |
| E-mail: | contact@toplight.cz |
- stmievanie
- zmena farieb (3000-6500K)
- nočné svetlo
- pamäť
| Materiál: | plast, textil |
| Farba: | biela, trblietavý efekt |
| Farba svetla: | neutrálna biela, studená biela, teplá biela, nastaviteľná |
| Teplota chromatickosti: | 3000-6500 K |
| IP krytie: | IP20 |
| Pätica: | integrovaný LED zdroj |
| Zdroj/žiarovka súčasťou balenia: | áno |
| Napätie: | 230 V |
| Tvar: | okrúhle |
| Max. výkon: | LED 24 W |
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Stmievanie LED: | áno |
| Vrátane diaľkového ovládania: | áno |
| Priemer: | 415 mm |
| Výška: | 130 mm |
| Záruka: | 3 roky/let |
Mohlo by vás zaujímať
TOP LIGHT Revit H50C RC - Stropné LED svietidlo Revit 50W, 3000-6500K, 5000lm, 500x500, čierna + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
80,75 €
TOP LIGHT Revit 40C RC - Stropné LED svietidlo Revit 40C 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø400, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
56,20 €
TOP LIGHT Riviera B RC - Stropné LED svietidlo Riviera B 65W, 3000-6500K, 6500lm, 580x580, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný kusihneď na odoslanie
55,05 €
TOP LIGHT Rainbow K RC - Stropné LED svietidlo Rainbow K 24W + RGB 6W, 3000-6500K, 2500lm, Ø380, biela / trblietavý efekt + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
54,70 €
TOP LIGHT Salerno 60B RC - Stropné LED svietidlo Salerno 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, biela + diaľkové ovládanie
nie je skladomdodanie 3-10 dní
69,75 €
TOP LIGHT Onyx KS RC - Stropné LED svietidlo Onyx KS 36W, 3000-6500K, 3600lm, Ø380, biela/čierna + diaľkový ovládač
nie je skladomdodanie 3-10 dní
47,40 €
TOP LIGHT Ocean HS RC - Stropné LED svietidlo Ocean HS 36W, 3000-6500K, 3600lm, 375x375, biela + diaľkové ovládanie
Skladom 4 ksihneď na odoslanie
47,75 €
TOP LIGHT Ocean K80 RC - Stropné LED svietidlo Ocean K 80, 100W, 3000-6500K, 10000lm, Ø780, biela + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 2 ksihneď na odoslanie
100,65 €
TOP LIGHT Metal 60C RC - Stropné LED svietidlo Metal 60W, 3000-6500K, 6000lm, Ø600, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom 6 ksihneď na odoslanie
80,75 €
TOP LIGHT Revit 80C RC - Stropné LED svietidlo Revit 80C 70W, 3000-6500K, 7000lm, Ø750, čierna + diaľkové ovládanie
Skladom posledný 3 ksihneď na odoslanie
141,05 €




























































